Відділ освіти, культури, молоді та спорту Зарічненської селищної ради

КЗ "Дитяча школа мистецтв"

Зарічненська дитяча музична школа відкрита 1 жовтня 1969 року. На той час був лише музичний відділ. З часом були відкриті ще 2 відділи: художній та хореографічний і в2005 році школа була реорганізована в Зарічненську дитячу школу мистецтв.

З 2021 року – Комунальний заклад «Дитяча школа мистецтв» Зарічненської селищної ради. В школі 3 відділи: музичний, художній та хореографічний. Навчається 174 учні (музичний відділ – 38 учнів, художній відділ - 83 учні , хореографічний відділ – 53 учні) працює 11 викладачів.

Очолює навчальний заклад з 2008 року Островська Ірина Григорівна (випускниця цієї школи). Закінчила Рівненське державне музичне училище у 1979 році та Рівненський державний гуманітарний університет у 2012 році. Ірина Григорівна з 1979 року є викладачем по класу фортепіано. Викладач «вищої категорії», має звання «старший викладач»

Музичний відділ

Шкльода Оксана Володимирівна закінчила Дубенське училище культури у 1998 році. У 2013 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет. Працює викладачем по класу хорових та теоретичних дисциплін з 1998року. Викладач «вищої категорії». Керівник дитячого вокального ансамблю «Домісольки».

Токміна Тарас Петрович закінчив Національну музичну академію Ім. П.І.Чайковського у 2007 році. Працює викладачем по класу акордеона з 2009 року. Викладач «вищої категорії». Керівник дитячого ансамблю акордеоністів «Акорд».

Галушко Марія Степанівна (випускниця школи) закінчила Житомирський державний університет ім. Івана Франка у 2015 році. Працює викладачем по класу баяна з 2013 року. Викладач «спеціаліст».

Ковалевич Іван Іванович (випускник школи) закінчив Рівненський держаний гуманітарний університет (диплом магістра) у 2014 році. Працює викладачем по класу фортепіано з 2013 року. Викладач «спеціаліст І категорії».

Бабич Софія В’ячеславівна (випускниця школи) закінчила Рівненський державний гуманітарний університет (диплом магістра) у 2020 році. Працює викладачем вокальних дисциплін з 2015 року. Викладач «спеціаліст І категорії». Керівник дитячого вокального ансамблю «Діти України».

Художній відділ

Ломако Тетяна Миколаївна, Миронюк Олена Геннадіївна та Кулікович Антоніна Леонідівна (на фото – зліва направо).

Ломако Тетяна Миколаївна закінчила Рівненський державний університет у 2008 році. Працює викладачем по класу образотворчого мистецтва в школі з 2005 року. Викладач «вищої категорії».

Миронюк Олена Геннадіївна закінчила Рівненський державний гуманітарний університет у 2003 році. Працює викладачем по класу образотворчого мистецтва в школі з 2010 року. Викладач «вищої категорії».

Кулікович Антоніна Леонідівна (випускниця школи) закінчила Рівненський державний гуманітарний університет у 2016 році. Працює викладачем по класу образотворчого мистецтва з 2021 року. Викладач «спеціаліст».

Хореографічний відділ

Юлія Олександрівна закінчила Дубенське училище культури у 2008 році та Рівненський державний гуманітарний університет у 2013 році. Працює викладачем по класу хореографії з 2008 року. Викладач «спеціаліст І категорії». Керівник дитячого хореографічного колективу «Веселка».

Піменова Наталія Василівна закінчила Дубенське училище культури у 2004 році. Працює викладачем по класу хореографії з 2008 року. Викладач «спеціаліст ІІ категорії». Керівник дитячого хореографічного ансамблю «Веселка».