Відділ освіти, культури, молоді та спорту Зарічненської селищної ради

КЗ «КДЮСШ»

Наш Facebook

Наш девіз:

Ні дня без спорту.

Історія закладу

Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської селищної ради, що знаходиться за адресою Рівненська обл.Вараський р-н. смт. Зарічне вул. Фестивальна 31, була заснована 01 лютого 1998 року Зарічненською районною державною адміністрацією.

Першим директором Зарічненської комплексної дитячо-юнацької спортивної школибув призначений Полюхович Анатолій Васильович.

1. Освітня діяльність КДЮСШ

Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської селищної ради Рівненської області (в подальшому Комплексна ДЮСШ) є позашкільною установою, основною діяльністю якої є спортивна підготовка дітей, підлітків та молоді.

Діяльність комплексної дитячо-юнацької спортивної школи направлена на реалізацію законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», актів Президента України і Кабінетів Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України, Мінсім’ямолодьспорту, Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 5.11.2008 № 993, власного Статуту та іншими законодавчими актами України.

Основні завдання Комплексної ДЮСШ є: гармонійний розвиток особистості, фізична підготовка, зміцнення здоров’я дітей засобами фізкультури і спорту, розвиток їх здібностей в обраному виді спорту.

2. Формування дитячого контингенту, комплектування груп на відділеннях з видів спорту

В школі діє 13 відділень з видів спорту: футбол- 4, волейбол-3, гирьовий спорт - 1, баскетбол-3, легка атлетика-1, настільний теніс-1, займається 355 учні-спортсмени.

Навчально-тренувальні заняття проводяться згідно з розкладом, який складено відповідно до програм з видів спорту, тарифікаційного списку та вимог Типового положення про КДЮСШ.

Тренування проводяться як безпосередньо на власній базі школи, так і на орендованих базах закладів загальної середньої освіти Зарічненської селищної ради. В літній період до розкладу занять школи вносяться зміни, відповідно до клопотань тренерів-викладачів.

На балансі спортивної школи знаходиться Центральний стадіон за адресоюсмт. Зарічне, вул. І.Франка, загальна площа 2.1 га.,а саме: футбольне поле, трибуни, підтрибунні приміщення, роздягальні, душові. Також на стадіоні знаходиться волейбольна площадка, бігові доріжки, тренажери.

3. Тренерсько-викладацький склад

Навчально-тренувальний процес забезпечують 13 тренерів-викладачів. Вищу фахову освіту мають 12 чол., середню-спеціальну – 1.

Тренерами-викладачами школи щороку протягом вересня місяця проводиться набір в групи початкової підготовки. Згідно з вимогами Положення про КДЮСШ зарахування учнів в групи початкової підготовки проводилось тільки при наявності заяви від батьків та медичної довідки про стан здоров’я дитини.

4. Контроль та керівництво

В Комплексній ДЮСШ постійно ведеться контроль за станом навчально-тренувального та виховного процесу на відділеннях з видів спорту відповідно до вимог Положення про КДЮСШ. Ведеться журнал перевірки тренерів-викладачів по місцю їх діяльності. Найбільш актуальні питання діяльності КДЮСШ розглядаються на засіданнях тренерської ради.

Безпосереднє керівництво спортивної школи покладено на директора КЗ «КДЮСШ» Волчука Андрія Віталійовича.